Høvuðsstuðul:


Komandi tiltøk
Aðrir stuðlar:








Silvarenningin 6. apríl 2019



NS hálvmaraton Klaksvík 2019




Høvuðsstuðul:



Aðrir stuðlar:
















Renn fyri heilsuna 2019



























Aðrir stuðlar:


Annað






Her eru øll úrslitini frá øllum renningunum í smb. við Eik hálvmaraton Klaksvík 2014, sum var runnið í Klaksvík í gjár leygardagin 10. mai kl. 14.00.

Fyrst er talan um samlað úrslit í Eik hálvmaraton fyri menn og kvinnur. Síðani koma úrslitini í FM hálvmaraton 2014. Eftir tað koma úrslitini í øllum bólkunum í Eik hálvmaraton. Og til seinast er talan um úrslitini í Eik motiónsrenning og Eik barnarenning.


Samlað úrslit menn Eik Hálvmaraton Klaksvík 2014,

tann 10. mai kl. 14.00

 

Nr.

Tím

Min

Sek

Navn

Eftirnavn

Árg.

Felag/Staður

1

01

15

56

Marnar

Djurhuus

1995

TREYSTI

2

01

18

25

Sam

Vang

1970

BRAGDIÐ

3

01

18

48

Eirikur

Hansen

1980

BRAGDIÐ

4

01

19

24

Cecil

Weihe

1965

BRAGDIÐ

5

01

22

22

Hallur

Holm

1967

BRAGDIÐ

6

01

22

49

Niels

Poulsen

1972

BRAGDIÐ

7

01

24

44

Jannick

Hjaltalin

1991

ONKI 

8

01

26

09

Regin

Zachariasen

1960

BRAGDIÐ

9

01

26

47

Jóhan M

Jacobsen

1966

ROYSNIÐ

10

01

26

57

Súni

Jacobsen

1967

BRAGDIÐ

11

01

27

19

Jónálvur

Johannesen

1974

Kollafjørður

12

01

28

42

Jonhard

Larsen

1966

TREYSTI

13

01

29

11

Heini

Gregersen

1964

TREYSTI

14

01

29

41

Marnar

Pattinson

1970

ROYSNIÐ

15

01

30

20

Allan

Dalsgarð

1972

BRAGDIÐ

16

01

30

23

Jóhan E.

Simonsen

1969

BRAGDIÐ

17

01

30

39

Absalon

Hansen

1959

BRAGDIÐ

18

01

30

39

Finn

Johannessen

1978

HVISTAN

19

01

30

54

Jógvan Edvard

Joensen

1963

BRAGDIÐ

20

01

31

11

Einar

Gregersen

1995

TREYSTI

21

01

32

0

Borgar

Biskopstø

1962

TREYSTI

22

01

32

01

Christian

Olsen

1962

BRAGDIÐ

23

01

32

10

Arnfinn

Johannessen

1965

ROYSNIÐ

24

01

32

27

Jósvein Herup

Olsen

1958

BRAGDIÐ

25

01

33

26

Hjalmar

Sjóvará

1966

BRAGDIÐ

26

01

33

43

Dan

Knudsen

1962

BRAGDIÐ

27

01

34

24

Bergur

Didriksen

1965

ROYSNIÐ

28

01

35

38

Anton

Højgaard

1977

ROYSNIÐ

29

01

35

49

Herluf

Hansen

1973

BRAGDIÐ

30

01

35

59

Hilmar

Høgenni

1962

BRAGDIÐ

31

01

36

50

Arnfinnur

Helmsdal

1970

BRAGDIÐ

32

01

37

11

Martin

Dam Joensen

1967

BRAGDIÐ

33

01

38

16

Egil

Olsen

1963

ROYSNIÐ

34

01

38

57

Virgar

Dahl

1958

ONKI 

35

01

38

58

Kristmund

Johannessen

1968

ONKI 

36

01

39

11

Kári

Simonsen

1959

BRAGDIÐ

37

01

39

16

Kaj

Dam

1966

TREYSTI

38

01

39

24

Hávarður

Fjallstein

1982

ONKI 

39

01

39

39

Terje

Hansen

1968

ROYSNIÐ

40

01

39

54

Ragnar

Helmsdal

1978

ONKI 

41

01

40

01

Jacob

Horn Nielsen

1972

BRAGDIÐ

42

01

40

25

Hans Michael

í Mittúni

1978

Klaksvík

43

01

40

35

Meinar

Dahl-Olsen

1993

Hoyvík

44

01

40

42

Birgir

av Vollanum

1972

Signabø

45

01

40

50

Jóhan

Danielsen

1975

Lamba

46

01

41

24

Bogi

Bjarnason

1974

Klaksvík

47

01

42

19

Jan

Petersen

1972

TREYSTI

48

01

43

27

Rani

Nolsøe

1959

TREYSTI

49

01

43

51

Jóannes

Ortind

1951

BRAGDIÐ

50

01

44

10

Dávid Reinert

Hansen

1960

ONKI 

51

01

44

24

Erland

Jensen

1967

ONKI 

52

01

44

25

Tummas

Anthoniussen

1964

TREYSTI

53

01

44

45

Heðin D.

Poulsen

1975

BRAGDIÐ

54

01

44

47

Mogens Fríði

Petersen

1979

TREYSTI

55

01

45

30

Johnny

Lamhauge

1983

ROYSNIÐ

56

01

46

28

Gunnar

Simonsen

1952

TREYSTI

57

01

47

10

Rani Friang

Rasmussen

1985

ROYSNIÐ

58

01

47

17

Finn

Baldvinsson

1973

Klaksvík

59

01

48

0

Áki

Leitisstein Hansen

1983

Oyndarfjørð

60

01

49

15

John

Syderbø

1976

Hoyvík

61

01

49

46

Ragnar

við Streym

1978

Tórshavn

62

01

50

01

Klæmint

Mittún

1975

BRAGDIÐ

63

01

50

27

Heðin

Í Frammistovu

1961

TREYSTI

64

01

51

16

Theodor Askham

Olsen

1958

TREYSTI

65

01

53

36

Jan

Egholm

1972

BRAGDIÐ

66

01

55

02

Sverri

Steinhólm

1963

Tórshavn

67

01

55

22

Jóhan H.

Mouritsen

1974

Norðskáli

68

01

55

48

Búgvi Ólavsson

Eliasen

1989

Norðragøta

69

01

57

06

Regin

við Streym

1987

ONKI 

70

01

57

20

Karsten

Jespersen

1972

Norðdepil

71

01

57

42

Benny

Hansen

1969

TREYSTI

72

01

58

20

Karstin

Danielsen

1980

TREYSTI

73

01

59

57

Fríðmund

Hansen

1965

BRAGDIÐ

74

02

03

13

Helgi

Johannessen

1967

ROYSNIÐ

75

02

03

49

Jógvan Svabo

Samuelsen

1981

Klaksvík

76

02

04

10

Aksel

á Botni

1974

HVISTAN

77

02

08

53

Kristian

í Lambanum

1954

TREYSTI

78

02

09

37

John

Ryan

1974

TREYSTI

79

02

10

53

Fríðin

Ziskason

1972

Klaksvík

80

02

11

10

Álvur

Áarstein

1954

TREYSTI

81

02

14

59

Rúni

við Streym

1969

Toftir

82

02

21

35

Karstin

Neshamar

1994

Klaksvík

83

02

32

03

Halldórur

Joensen

1975

ONKI 

84

02

36

01

Hans Arthur

Leivsgarð

1983

TREYSTI

85

02

36

45

Regin

Jóanesarson

1945

TREYSTI

DNF

Fríðrikur

Bláhamar

1965

BRAGDIÐ

DNF

Magnus

Henriksen

1954

TREYSTI

DNF

Herluf

Jacobsen

1963

BRAGDIÐ

DNS

Dánjal

Joensen

1960

FRÆLSI

DNS

Ólavur

Gunnarsson

1964

Tórshavn

DNS

Rói

Nolsøe

1966

BRAGDIÐ

DNS

Petur

Lamhauge

1974

BRAGDIÐ

DNS

Jákup

Hansen

1984

ONKI 

DNS

John Martin

Andreasen

1987

Vestmanna

DNS

Robert

Vilhelmsen

1951

BRAGDIÐ

 

Samlað úrslit kvinnur Eik Hálvmaraton Klaksvík 2014,tann 10. mai kl. 14.00

 

Nr.

Tím

Min

Sek

Navn

Eftirnavn

Árg.

Felag/Staður

1

01

32

11

Rebekka

Fuglø

1993

TREYSTI

2

01

32

29

Rigmor Nap.

Arge

1969

HVIRLAN

3

01

36

58

Ann

Thomsen

1966

BRAGDIÐ

4

01

41

04

Ella

Áarstein

1964

TREYSTI

5

01

42

19

Eydna

Olsen

1976

BRAGDIÐ

6

01

42

28

Mona

Rasmussen

1969

TREYSTI

7

01

43

30

Astrid

Joensen

1967

ROYSNIÐ

8

01

45

48

Ruth

Johannesen

1962

TREYSTI

9

01

47

19

Helga Súsanna

Johansen

1981

TREYSTI

10

01

47

59

Vera

Larsen

1966

TREYSTI

11

01

50

25

Annika J.

Olsen

1975

Tórshavn

12

01

51

56

Ingun

Sørensen

1971

TREYSTI

13

01

52

24

Katrin

Rubek Nielsen

1970

BRAGDIÐ

14

01

52

46

Eydna

Weihe

1969

BRAGDIÐ

15

01

55

04

Hallbjørg

Danielsen

1973

ROYSNIÐ

16

01

55

51

Adelaid

Kirke

1968

HVIRLAN

17

01

59

17

Maria

Niclasen

1980

Viðareiði

18

01

59

46

Dagmar

Clothier

1972

BRAGDIÐ

19

02

01

21

Kitty May

Ellefsen

1968

BRAGDIÐ

20

02

03

05

Laila

Jacobsen

1962

FRÆLSI

21

02

04

39

Tina

Kruse Dam

1977

BRAGDIÐ

22

02

04

48

Beinta Mohr

Leo

1973

HVISTAN

23

02

05

15

Fríða

við Streym

1991

Norðskáli

24

02

07

06

Maria

Biskopstø

1965

BRAGDIÐ

25

02

07

37

Helena

Hergeirsdóttir

1982

HVISTAN

26

02

07

38

Ásgerð Leona

Nilssen

1973

HVISTAN

27

02

08

51

Rannvá

Hansen

1975

Leirvík

28

02

08

57

Jóhanna

við Streym

1976

Norðskáli

29

02

09

04

Lena

Ziskason

1968

Hoyvík

30

02

09

22

Tonja

Ziskason

1973

Klaksvík

31

02

11

21

Súsan

Tavsen

1965

FRÆLSI

32

02

11

44

Haidi

Olsen

1951

Vestmanna

33

02

12

17

Súsanna

við Streym

1972

Horsens

34

02

12

43

Svanna V.

Lutzen

1979

Klaksvík

35

02

12

56

Hansina

Vilhelmsdóttir

1978

Tórshavn

36

02

13

59

Bjørg

Klakstein

1990

Klaksvík

37

02

14

07

Jessie

Hansen

1955

BRAGDIÐ

38

02

14

09

Heriet

Djurhuus

1965

BRAGDIÐ

39

02

16

41

Olga

Johannessen

1967

ROYSNIÐ

40

02

16

51

Jóhanna

Vang

1964

BRAGDIÐ

41

02

21

54

Durita

Olsen

1974

TOFTIR

42

02

22

18

Ingun

Olsen

1959

BRAGDIÐ

43

02

22

43

Harriet

Joensen

1975

HVISTAN

44

02

25

45

Halldis

á Grønastøð

1972

TREYSTI

45

02

30

22

Heidi Reidun

Joensen

1972

HVISTAN

46

02

32

02

Sunnrid

Eyðunsdóttir

1974

Norðskála

47

02

32

25

Katrin

Petersen

1970

Strendur

DNF

Birna Mohr

Joensen

1970

HVIRLAN

DNS

Malan

Vágsgarð

1961

TREYSTI

DNS

Sigrid

Bjartalíð

1972

TREYSTI

DNS

Elsa Højgaard

Joensen

1973

Tórshavn

 

Úrslit FM hálvmaraton 2014 10. mai í Klaksvík

 

 

 

MENN OPIN BÓLKUR (-1997)

 

Nr.

Tím

Min

Sek

Navn

Eftirnavn

Árg.

Felag

1

01

15

56

Marnar

Djurhuus

1995

TREYSTI

2

01

18

25

Sam

Vang

1970

BRAGDIÐ

3

01

18

48

Eirikur

Hansen

1980

BRAGDIÐ

4

01

19

24

Cecil

Weihe

1965

BRAGDIÐ

5

01

22

22

Hallur

Holm

1967

BRAGDIÐ

6

01

22

49

Niels

Poulsen

1972

BRAGDIÐ

7

01

26

09

Regin

Zachariasen

1960

BRAGDIÐ

8

01

26

47

Jóhan M

Jacobsen

1966

ROYSNIÐ

9

01

26

57

Súni

Jacobsen

1967

BRAGDIÐ

10

01

28

42

Jonhard

Larsen

1966

TREYSTI

11

01

29

11

Heini

Gregersen

1964

TREYSTI

12

01

29

41

Marnar

Pattinson

1970

ROYSNIÐ

13

01

30

20

Allan

Dalsgarð

1972

BRAGDIÐ

14

01

30

23

Jóhan E.

Simonsen

1969

BRAGDIÐ

15

01

30

39

Absalon

Hansen

1959

BRAGDIÐ

16

01

30

39

Finn

Johannessen

1978

HVISTAN

17

01

30

54

Jógvan Edvard

Joensen

1963

BRAGDIÐ

18

01

31

11

Einar

Gregersen

1995

TREYSTI

19

01

32

0

Borgar

Biskopstø

1962

TREYSTI

20

01

32

01

Christian

Olsen

1962

BRAGDIÐ

21

01

32

10

Arnfinn

Johannessen

1965

ROYSNIÐ

22

01

32

27

Jósvein Herup

Olsen

1958

BRAGDIÐ

23

01

33

26

Hjalmar

Sjóvará

1966

BRAGDIÐ

24

01

33

43

Dan

Knudsen

1962

BRAGDIÐ

25

01

34

24

Bergur

Didriksen

1965

ROYSNIÐ

26

01

35

38

Anton

Højgaard

1977

ROYSNIÐ

27

01

35

49

Herluf

Hansen

1973

BRAGDIÐ

28

01

35

59

Hilmar

Høgenni

1962

BRAGDIÐ

29

01

36

50

Arnfinnur

Helmsdal

1970

BRAGDIÐ

30

01

37

11

Martin

Dam Joensen

1967

BRAGDIÐ

31

01

38

16

Egil

Olsen

1963

ROYSNIÐ

32

01

39

11

Kári

Simonsen

1959

BRAGDIÐ

33

01

39

16

Kaj

Dam

1966

TREYSTI

34

01

39

39

Terje

Hansen

1968

ROYSNIÐ

35

01

40

01

Jacob

Horn Nielsen

1972

BRAGDIÐ

36

01

42

19

Jan

Petersen

1972

TREYSTI

37

01

43

27

Rani

Nolsøe

1959

TREYSTI

38

01

43

51

Jóannes

Ortind

1951

BRAGDIÐ

39

01

44

25

Tummas

Anthoniussen

1964

TREYSTI

40

01

44

45

Heðin D.

Poulsen

1975

BRAGDIÐ

41

01

44

47

Mogens Fríði

Petersen

1979

TREYSTI

42

01

45

30

Johnny

Lamhauge

1983

ROYSNIÐ

43

01

46

28

Gunnar

Simonsen

1952

TREYSTI

44

01

47

10

Rani Friang

Rasmussen

1985

ROYSNIÐ

45

01

50

01

Klæmint

Mittún

1975

BRAGDIÐ

46

01

50

27

Heðin

Í Frammistovu

1961

TREYSTI

47

01

51

16

Theodor Askham

Olsen

1958

TREYSTI

48

01

53

36

Jan

Egholm

1972

BRAGDIÐ

49

01

57

42

Benny

Hansen

1969

TREYSTI

50

01

58

20

Karstin

Danielsen

1980

TREYSTI

51

01

59

57

Fríðmund

Hansen

1965

BRAGDIÐ

52

02

03

13

Helgi

Johannessen

1967

ROYSNIÐ

53

02

04

10

Aksel

á Botni

1974

HVISTAN

54

02

08

53

Kristian

í Lambanum

1954

TREYSTI

55

02

09

37

John

Ryan

1974

TREYSTI

56

02

11

10

Álvur

Áarstein

1954

TREYSTI

57

02

36

01

Hans Arthur

Leivsgarð

1983

TREYSTI

58

02

36

45

Regin

Jóanesarson

1945

TREYSTI

 

MENN VETERANAR (1959-1968)

 

Nr.

Tím

Min

Sek

Navn

Eftirnavn

Árg.

Felag

1

01

19

24

Cecil

Weihe

1965

BRAGDIÐ

2

01

22

22

Hallur

Holm

1967

BRAGDIÐ

3

01

26

09

Regin

Zachariasen

1960

BRAGDIÐ

4

01

26

47

Jóhan M

Jacobsen

1966

ROYSNIÐ

5

01

26

57

Súni

Jacobsen

1967

BRAGDIÐ

6

01

28

42

Jonhard

Larsen

1966

TREYSTI

7

01

29

11

Heini

Gregersen

1964

TREYSTI

8

01

30

39

Absalon

Hansen

1959

BRAGDIÐ

9

01

30

54

Jógvan Edvard

Joensen

1963

BRAGDIÐ

10

01

32

0

Borgar

Biskopstø

1962

TREYSTI

11

01

32

01

Christian

Olsen

1962

BRAGDIÐ

12

01

32

10

Arnfinn

Johannessen

1965

ROYSNIÐ

13

01

33

26

Hjalmar

Sjóvará

1966

BRAGDIÐ

14

01

33

43

Dan

Knudsen

1962

BRAGDIÐ

15

01

34

24

Bergur

Didriksen

1965

ROYSNIÐ

16

01

35

59

Hilmar

Høgenni

1962

BRAGDIÐ

17

01

37

11

Martin

Dam Joensen

1967

BRAGDIÐ

18

01

38

16

Egil

Olsen

1963

ROYSNIÐ

19

01

39

11

Kári

Simonsen

1959

BRAGDIÐ

20

01

39

16

Kaj

Dam

1966

TREYSTI

21

01

39

39

Terje

Hansen

1968

ROYSNIÐ

22

01

43

27

Rani

Nolsøe

1959

TREYSTI

23

01

44

25

Tummas

Anthoniussen

1964

TREYSTI

24

01

50

27

Heðin

Í Frammistovu

1961

TREYSTI

25

01

59

57

Fríðmund

Hansen

1965

BRAGDIÐ

26

02

03

13

Helgi

Johannessen

1967

ROYSNIÐ

 

MENN SUPERVETERANAR (-1958)

 

Nr.

Tím

Min

Sek

Navn

Eftirnavn

Árg.

Felag

1

01

32

27

Jósvein Herup

Olsen

1958

BRAGDIÐ

2

01

43

51

Jóannes

Ortind

1951

BRAGDIÐ

3

01

46

28

Gunnar

Simonsen

1952

TREYSTI

4

01

51

16

Theodor Askham

Olsen

1958

TREYSTI

5

02

08

53

Kristian

í Lambanum

1954

TREYSTI

6

02

11

10

Álvur

Áarstein

1954

TREYSTI

7

02

36

45

Regin

Jóanesarson

1945

TREYSTI

 

KVINNUR OPIN BÓLKUR (-1997)

 

Nr.

Tím

Min

Sek

Navn

Eftirnavn

Árg.

Felag

1

01

32

11

Rebekka

Fuglø

1993

TREYSTI

2

01

32

29

Rigmor Nap.

Arge

1969

HVIRLAN

3

01

36

58

Ann

Thomsen

1966

BRAGDIÐ

4

01

41

04

Ella

Áarstein

1964

TREYSTI

5

01

42

19

Eydna

Olsen

1976

BRAGDIÐ

6

01

42

28

Mona

Rasmussen

1969

TREYSTI

7

01

43

30

Astrid

Joensen

1967

ROYSNIÐ

8

01

45

48

Ruth

Johannesen

1962

TREYSTI

9

01

47

19

Helga Súsanna

Johansen

1981

TREYSTI

10

01

47

59

Vera

Larsen

1966

TREYSTI

11

01

51

56

Ingun

Sørensen

1971

TREYSTI

12

01

52

24

Katrin

Rubek Nielsen

1970

BRAGDIÐ

13

01

52

46

Eydna

Weihe

1969

BRAGDIÐ

14

01

55

04

Hallbjørg

Danielsen

1973

ROYSNIÐ

15

01

55

51

Adelaid

Kirke

1968

HVIRLAN

16

01

59

46

Dagmar

Clothier

1972

BRAGDIÐ

17

02

01

21

Kitty May

Ellefsen

1968

BRAGDIÐ

18

02

03

05

Laila

Jacobsen

1962

FRÆLSI

19

02

04

39

Tina

Kruse Dam

1977

BRAGDIÐ

20

02

04

48

Beinta Mohr

Leo

1973

HVISTAN

21

02

07

06

Maria

Biskopstø

1965

BRAGDIÐ

22

02

07

37

Helena

Hergeirsdóttir

1982

HVISTAN

23

02

07

38

Ásgerð Leona

Nilssen

1973

HVISTAN

24

02

11

21

Súsan

Tavsen

1965

FRÆLSI

25

02

14

07

Jessie

Hansen

1955

BRAGDIÐ

26

02

14

09

Heriet

Djurhuus

1965

BRAGDIÐ

27

02

16

41

Olga

Johannessen

1967

ROYSNIÐ

28

02

16

51

Jóhanna

Vang

1964

BRAGDIÐ

29

02

22

18

Ingun

Olsen

1959

BRAGDIÐ

30

02

22

43

Harriet

Joensen

1975

HVISTAN

31

02

25

45

Halldis

á Grønastøð

1972

TREYSTI

32

02

30

22

Heidi Reidun

Joensen

1972

HVISTAN

 

KVINNUR VETERANAR (-1968)

 

Nr.

Tím

Min

Sek

Navn

Eftirnavn

Árg.

Felag

1

01

36

58

Ann

Thomsen

1966

BRAGDIÐ

2

01

41

04

Ella

Áarstein

1964

TREYSTI

3

01

43

30

Astrid

Joensen

1967

ROYSNIÐ

4

01

45

48

Ruth

Johannesen

1962

TREYSTI

5

01

47

59

Vera

Larsen

1966

TREYSTI

6

01

55

51

Adelaid

Kirke

1968

HVIRLAN

7

02

01

21

Kitty May

Ellefsen

1968

BRAGDIÐ

8

02

03

05

Laila

Jacobsen

1962

FRÆLSI

9

02

07

06

Maria

Biskopstø

1965

BRAGDIÐ

10

02

11

21

Súsan

Tavsen

1965

FRÆLSI

11

02

14

07

Jessie

Hansen

1955

BRAGDIÐ

12

02

14

09

Heriet

Djurhuus

1965

BRAGDIÐ

13

02

16

41

Olga

Johannessen

1967

ROYSNIÐ

14

02

16